קידום בפייסבוק

רשת הפייסבוק הוקמה לפני למעלה מעשור והביאה בשורה חדשנית לעולם העסקי. כיום, קיימים כ- 4 מיליון משתמשים פעילים רק בישראל ואלפי גולשים הפוקדים מידי יום (ואפילו מידי שעה) את הפיד. עודף המידע על משתמשים בפייסבוק, תורם רבות לפילוח קהל היעד ומאפשר לנו בעלי עסקים להגיע בדיוק לקהל הרלוונטי. במסגרת הקידום נציג לגולשי הפייסבוק שירותים/מוצרים שונים וכך נגדיל את מכירות העסק.

רשת הפייסבוק היא בהחלט מכרה יהלומים עבור עסקים, ארגונים וחברות ענק, משום שניתן לתקשר עם הגולשים באופן אישי ובאווירה חברתית, כמו גם ליצור אינטראקציה עם הגולשים. גולשים נכנסים לפיד כדי להתעדכן בחדשות, לצפות בסרטונים, לראות מה שלום חבריהם או לקרוא כתבות, כך שבין לבין הם יראו פוסטים ממומנים ויחליטו אם ברצונם לקרוא עוד, לרכוש ואפילו ליצוא קשר עם החברה דרך הדף העסקי. האתגר הגדול הוא כמובן להגיע לקהל ממוקד ולחשוף פוסטים רלוונטיים שיניעו לפעולה.

כאן מומחי הקידום של 'קליינר דיגיטל' נכנסים לתמונה ומבצעים אסטרטגיית שיווק ממוקדת שתפקידה לשלב מסרים מדויקים, לטרגט בצורה נכונה את קהל היעד, לתחזק את הדף בצורה עקבית, ולנהל קמפיינים אפקטיביים. בדרך זו, ניתן ליהנות מכל מה שיש לרשת הפייסבוק להציע לעסקים.

מה אנחנו מציעים במסגרת השירות?  

בניית אסטרטגיה

בשלב הראשון נבנה אסטרטגיה נכונה בהתאם לאופי המותג וקהל היעד. בניית האסטרטגיה היא בסיס איתן שיאפשר לנו להתנהל לפיו וכך למקסם את תוצאות הקידום.

מסרים מניעים לפעולה

הכותבים שלנו יכתבו מודעות ופוסטים איכותיים עם מסרים מדויקים, במטרה ללכוד את תשומת ליבם של הגולשים וכך לגרום להם להשאיר פרטים או ליצור קשר.

שפה גרפית נכונה

אנו נבנה שפה גרפית מתאימה, על מנת שעיצוב הדף יתכתב עם אופי המוצרים ומיתוג העסק. נעצב תמונת קאוור מתאימה, נעצב תמונות לפוסטים וכו'.

הזנת תוכן איכותי

המרכיב החשוב ביותר בקידום אורגני הוא איכות התוכן הנכתב, ולכן הכתיבה תעשה במקצועיות רבה על פי מילות המפתח הרלוונטיות ומבלי לפגוע באיכות הכתיבה.

טרגוט ממוקד לקהל היעד

טרגוט הוא למעשה פילוח של קהל היעד, למי אנו רוצים לחשוף את המוצרים/השירותים כגון - על פי אזור מגורים, גיל, מין, תחומי התעניינות וכו'. מובן שנבצע ניסוי וטעיה עד שנגיע לקהל המתאים ביותר.

ניהול אפקטיבי

כחלק מייעול השירות בדפים עסקיים, אנו נעניק מענה לגולשים שייצרו קשר בהודעות פרטיות או בתגובות בפוסטים. צעד זה בהחלט יגביר את פופולריות הדף ואת גיוס הלקוחות.

דו"חות מסודרים

כדי לבחון את יעילות הקמפיינים, נוציא דו"חות מסודרים ונעקוב אחר התוצאות. פעולה זו תאפשר לנו לשפר את הביצועיים ולהנגיש לקהל היעד קמפיינים ממוקדים ורווחיים במיוחד.

לייצר לידים איכותיים, להגיע לקהל יעד ממוקד ולהגדיל את רווחיות העסק – זה אפשרי!
לייעוץ עם מומחי הפייסבוק שלנו השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>>

דילוג לתוכן