קידום ממומן

קידום ממומן נקרא גם PPC שהם ראשי תיבות של- Pay Per Click. בשיטה זו האתר מגיע מידית לדף הראשון בראש תוצאות החיפוש. הקידום עצמו נעשה על ידי רכישת חבילת הקלקות דרך Google Adwords כאשר ניתן לבחור את התקציב הרצוי ולצאת בקמפיין אפקטיבי.

אתר אינטרנט יכול להיות מרשים ומעוצב בקפידה, אך ללא חשיפה במנועי החיפוש קהל היעד הרלוונטי לא יוכל להגיע לאתר ולרכוש או להתרשם משירותי/מוצרי החברה. אחת הדרכים המהירות והאפקטיביות להגעה לדף הראשון היא על ידי קידום ממומן, שזהו שירות הניתן על ידי חברת גוגל העולמית.

כיצד עובד קידום ממומן?

היתרון הבולט בקידום ממומן הוא שכל בעל עסק יוכל לבחור את התקציב הרצוי להשקעה, מבלי לחרוג ממנו. כל חשיפה, כלומר הקלקה של גולש על הקישור היא חשיפה שיורדת מהתקציב. למעשה, ניתן לרכוש בנק קליקים דרך Google Adwords, כאשר התמחור נקבע על פי פופולריות המילה או הביטוי. ככל שהמילה תהיה יותר מבוקשת כך היא תעלה יותר, כאשר התמחור מתחיל מ – 0.20 אג' ויכול להגיע לעשרות שקלים - רק להקלקה אחת. האתגר המרכזי בקידום ממומן הוא בחירת המילים המדויקות למוצר/השירות בצורה מקצועית על פי פופולריות החיפוש מצד הגולשים. מנגד, יש צורך למצוא ביטויים זולים יותר שיביאו לתוצאות טובות.

'קליינר דיגיטל' מובילה את תחום קידום הממומן, פועלת בנחישות רבה להשגרת התוצאות ומאמינה שלהיות ראשון זו מחויבות, אך באותה נשימה מדובר באתגר לא פשוט. הקידום נעשה בצורה מדויקת תוך ניסוי וטעיה וניתוח מקצועי של התוצאות.

קידום אורגני מה אנו מציעים במסגרת השירות?

מחקר מילות מפתח מקצועי

צוות המומחים שלנו יבצע אופטימיזציה מלאה, דרכה נוכל לבחון כיצד גולשים מחפשים את תחום העיסוק שלכם. נמצא את מילות מפתח הרלוונטיות לתחום שלכם על פי פופולריות וחיפוש הגולשים במטרה לקדמם לדף הראשון.

כתיבת תוכן מניע לפעולה

לא די בהופעה במקום הראשון, אלא יש צורך לכתוב כותרות טייטל מניעות לפעולה שישכנעו את הגולש להיכנס דווקא לאתר שלכם.

דו"חות מסודרים

כל לקוח יקבל אחת לשבועיים ד"וח מסודר על מנת שיוכל לעקוב אחר התוצאות והתקדמות האתר, כמו גם את החשיפות וההמרות לצורך בדיקת אפקטיביות הפרסום.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכם לשאוף גבוה, הכי גבוה שיש!
לייעוץ עם מומחי הקידום שלנו השאירו פרטים

דילוג לתוכן