בניית קישורים

קידום אורגני נחשב לאפיק פרסום פופולרי המאפשר לאתרים להופיע בדף הראשון בגוגל על ידי פעולות טבעיות לחלוטין. גוגל נחשבת כיום למעצמה של ממש, היא מעוניינת להנגיש לקהל הגולשים מידע מהימן ומקצועי, ולכן היא מקדמת לראש תוצאות החיפוש אתרים שזוכים לדירוג גבוה. את הדירוג היא קובעת על ידי פרמטרים שונים, ביניהם תוכן איכותי, וותק הדומיין, קישורים שהם המלצות מאתרים חיצוניים ועוד.

קישורים הם אחד הפרמטרים המשפיעים על קידום האתר, הם מהווים הצלחה של כ- 25% בקידום, זאת כמובן במידה ומדובר על קישורים איכותיים היוצאים מאתרים המדורגים גבוה. גוגל מפעם לפעם משנה את הרגולציה בעניין הקידום, שהרי היא מעוניינת לספק לגולש תוכן איכותי וערכי בתוצאות החיפוש, ועל כן היא מקדמת אתרים שמהם נכנסים ויוצאים קישורים בצורה מאוזנת ובנויים בצורה נכונה, כמו גם כאלה שיוכלו להעניק ערך מוסף לגולש. מבחינת גוגל, קישורים איכותיים שיוצאים מאתרים חזקים, מעידים "שמדברים" או "ממליצים" על האתר, מה שמראה על הפופולריות שלו.

מהם קישורים חיצוניים?
קישורים חיצוניים הם לינקים המפנים לאתר ממקור חיצוני, מדובר באתרים שעליהם להיות סוג של פורטל, בלוג, מגזין וכו'. מטרת הוצאת הלינק מאתר חיצוני היא לסייע לגולשים לקבל אינפורמציה נוספת אצלכם באתר על ידי הקשה על הלינק. המקדמים של קליינר דיגיטל מקדישים עבודה מרובה בכדי לבנות קישורים איכותיים באתרים רלוונטיים וחזקים.

למי השירות מתאים?
שירות בניית קישורים מתאים לבעלי עסקים המקדמים את אתר העסק באופן עצמאי וזקוקים להוציא קישורים לצורך קידום האתר. כמו כן, השירות מתאים לחברות קידום המעוניינות להרחיב את מעגל הקישורים שהן בונות עבור לקוחותיהן.

זו לא הכמות, זו איכות הקישורים
אומנם הוצאת קישורים היא מרכיב חשוב בתהליך קידום האתר, אך עדין יש צורך להתחשב באיכות הקישורים ולא בכמות שלהם. חשוב לדעת שהוצאת כמות קישורים שאינה פרופורציונלית תוכל לעשות בדיוק את הפעולה ההפוכה, כלומר לגרום נזק לקידום. ולכן, זה הזמן להזכיר שמדובר בקידום אורגני - טבעי שחייב להיעשות בקצב הנכון, תוך הקפדה על איזון ואיכות.

אנחנו כאן בשבילכם, תמיד! זקוקים לקישורים איכותיים שיזניקו את האתר שלכם קדימה? הגעתם למקום הנכון! לייעוץ עם המומחים השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו >>>

דילוג לתוכן